Ceramica Limone - logo
ikona menu
O nas

Ceramica Limone

Nowoczesne wzory płytek od Ceramica Limone

Ceramica Limone to kolekcje płytek ceramicznych o unikatowym designie, odpowiadające najwyższym standardom – zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości. Chcąc zapewnić odbiorcom to, co najlepsze, nasze płytki powstają w najnowocześniejszych fabrykach w Polsce i za granicą. Ceramica Limone pozwala na swobodę w aranżacji przestrzeni, oferując bogaty wybór ściennych płytek łazienkowych, płytek podłogowych, płytek kuchennych czy też płyt tarasowych.

Konsekwentnie rozwijamy nasze portfolio. Znajdują się w nim płytki drewnopodobne, inspirowane betonem, metalizowane w stylu grunge, ekskluzywne kafle glamour, nawiązujące do naturalnego kamienia płytki a’la marmur, jak również grube płyty tarasowe. Ceramica Limone to odpowiedź na najśmielsze wizje projektantów wnętrz.

Ceramica Limone - o nas Ceramica Limone - o nas
Ceramica Limone - o nas Ceramica Limone - o nas

Jakość, funkcjonalność i design

Rozwój – tym kierowali się założyciele PGC Polskiej Grupy Ceramicznej przy tworzeniu marki Ceramica Limone. Do wartości budujących markę dołączyło również doświadczenie twórców, profesjonalizm, innowacyjność i wyczucie stylu.

Ufamy naszej przemyślanej strategii, doskonalimy się, łączymy jakość, funkcjonalność i design, a to przynosi efekty – marka Ceramica Limone została kilkukrotnie nagrodzona w plebiscycie Perły Ceramiki, organizowanym przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”. Wizytówką marki Ceramica Limone jest styl i nieustanna potrzeba rozwijania się, co mamy nadzieję doprowadzi nas do bycia najlepszym i najczęstszym wyborem naszych Klientów.

pobierz katalog