Limone Ceramica - logo
ikona menu
O nas

Ceramica Limone

Wnętrza inspirowane Twoją wyobraźnią

Od 2013 roku marka Ceramica Limone zawiera w sobie kolekcje płytek ceramicznych o unikatowym designie, odpowiadające najwyższym standardom – zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości. Ceramica Limone to wnętrza inspirowane wyobraźnią naszych klientów. Chcąc zapewnić odbiorcom to, co najlepsze, produkty Ceramica Limone powstają w najnowocześniejszych fabrykach w Polsce i za granicą, pod okiem profesjonalistów, którzy wypełniają swoją pracę pasją – dzięki temu nasze płytki są wyjątkowe i inspirują również architektów, projektantów wnętrz oraz inwestorów.

Bogata oferta marki Ceramica Limone pozwala na swobodę w aranżacji przestrzeni, a my wiemy, jak ważne jest to przy tych większych, jak i mniejszych realizacjach.

Inspiracje czerpiemy z otaczającego nas świata. W naszej ofercie produktowej odpowiadamy na potrzeby klientów, łączymy ponadczasowe, klasyczne rozwiązania z obecną modą, co więcej staramy się wychodzić naprzeciw rynkowi, kreować i wyznaczać trendy. Konsekwentnie rozwijamy portfolio marki Ceramica Limone. Można znaleźć w nim kolekcje klasycznych płytek w szerokiej gamie kolorystycznej i w wielu formatach, ale też inspirowane drewnem, modernistycznym, loftowym betonem, wysublimowanym, eleganckim marmurem, czy naturalnym kamieniem – wszystko, co pozwala na realizacje najśmielszych wizji.

Ceramica Limone - o nas Ceramica Limone - o nas
Ceramica Limone - o nas Ceramica Limone - o nas

Rozwój

Rozwój – tym kierowali się założyciele PGC Polskiej Grupy Ceramicznej przy tworzeniu marki Ceramica Limone. Do wartości budujących markę dołączyło również doświadczenie twórców, profesjonalizm, innowacyjność i wyczucie stylu.

Ufamy naszej przemyślanej strategii, doskonalimy się, łączymy jakość, funkcjonalność i design, a to przynosi efekty – marka Ceramica Limone została kilkukrotnie nagrodzona w plebiscycie Perły Ceramiki, organizowanym przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”. Wizytówką marki Ceramica Limone jest styl i nieustanna potrzeba rozwijania się – oferujemy to, co najlepsze i nie osiądziemy na laurach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową marki Ceramica Limone.